ALPHAKID; ÇOCUĞU İÇİN EN İYİSİNİ İSTEYENLERİN ADRESİ

Alphakid Çocuklar için İngilizce Kursu Grup Dersleri

Çocuklar dünyaya geldikleri andan itibaren ilk senelerini devamlı aile ortamında geçirir; onların duygusal-sosyal gelişimlerini belirleyen en önemli etken, başta ebeveynleri ile olmak üzere, diğer aile fertleriyle geçirdiği zamanlardır. Zaman geçip, çocuğunuz büyüdükçe öncelikleri değişerek, arkadaş çevresine ve sosyal çevreye doğru bir yönelme başlayacaktır. Çocuklar kendi yaş grupları ile aynı ortamda aldıkları İngilizce dil eğitimi ile birçok beceriyi daha rahat ve daha hızlı öğrenir. Grup eğitiminde çocuklar alıştıkları aile ortamı sınırlarından çıkarak fiziksel, zihinsel, dil ve sosyal gelişimlerini besleyebilecekleri eğitsel ve sosyal bir ortama sahip olurlar.

Çocuklar kendine has gelişim özellikleri nedeni ile yetişkinlerden farklı gereksinimlere ihtiyaç duyarlar. Modern bir anlayış ile baktığınızda çocukluk dönemi, kendine özgü bir gelişimsel dönem olarak kabul edilmekte ve çocukların bu dönemde desteklenme gereksinimi oluşmaktadır. Alphakid Çocuklar İngilizce Kursu Grup dersleri okul öncesi dönemden başlayarak, ortaokul seviyesine kadar sunduğu İngilizce dil eğitiminde öncelikle çocuğun seviyesine ve yaşına uygun içerik ve müfredat ile her yaş grubunun dikkat süreleri baz alınarak hazırlanan İngilizce Grup Dersleri ile sanal sınıf ortamında çocuklarınızın hem daha interaktif olmasını sağlar, hem de adaptasyonu kolaylaştırır.


HEMEN İLETİŞİME GEÇİN


Alphakid Çocuklar için İngilizce Kursu Grup Derslerinde çocuklarınızın etkileşim içerisinde olmasını sağlıyoruz. Örneğin; ders içerisinde topluca telaffuz tekrarı yapmak, başka bir öğrencinin sorusunu dinlemek ve öğretmenin sorular sorarak etkin bir öğrenim ortamı yaratması ile çocukların bilgi alış verişi yaparak hem öğrenmelerini hem de öğrendikleri bilgiyi olumlu koşullanma ile pekiştirmelerine katkıda bulunuyoruz. Çocuğunuz kendi eğitim seviyesi ve yaşıtları ile sunduğumuz sanal sınıf ortamında tanışarak, deneyimlerini ve öğrendiklerini paylaşabiliyor, böylece öğrenmek çok daha keyifli ve verimli bir hale dönüşüyor.

 

Çocuğunuz Kendini Sınıf Ortamında Daha Rahat Hissedecek!

Biliyoruz ki birçok öğrenci kendini sınıf ortamında daha rahat hisseder. Zira sınıfta sorulan bir sorunun tek muhatabı kendisi olmayacağı için yaklaşımı daha pozitif ve rahat olacaktır. Çünkü çocuğunuzun duraksadığı bir soruda başka bir öğrenci devreye girebilir ya da öğretmenlerimiz sınıf içerisinde yönelteceği soruları daha dengeli bir biçimde dağıtabilir. Bu da çocuğunuzun üzerindeki baskıyı azaltacak ve kendisini daha rahat hissetmesini sağlayacaktır.


Alphakid Çocuklar için İngilizce Kursu Grup Dersleri

Çocuğunuzun Zihinsel Gelişiminde Alphakid Etkisi

Alphakid Çocuklar için İngilizce Kursu Grup Dersleri ile çocuğunuzun zihinsel gelişimi üzerinde oluşan etkilerinden biriside soru sormaya teşvik edilmesidir. Çocuğunuz merak ettiği ve anlamadığı noktada çekinmeden rahatça kendini ifade edebilecek ve edindiği bilgileri toparlayarak öğrenmesine yardımcı olacaktır. Çocuklar kendi dünyaları içerisinde oluşan durumları yönetmeyi ve kararlarının uygulanmasını önemserler. Grup derslerinde çocuğunuzun sosyal çevresi gelişirken aynı zamanda hem organize etme hem de genelleme becerilerinin pekiştiğini göreceksiniz. Nesnel dünyalarını kolaylaştırarak duyularını daha etkin kullanmayı öğrenecekler böylece dikkat süreleri de uzayacak şekilde evrilmeye başlayacaktır.

Alphakid Çocuklar için İngilizce Kursu Grup Derslerinde çocuğunuzun ana dili yanında öğreneceği İngilizce dil eğitimi ile ders içi etkinliklerde dil kullanımı pekiştirilecek, kullandığı ve anladığı kelime haznesi zenginleşerek, artacaktır.


HEMEN İLETİŞİME GEÇİN


Aynı zamanda Alphakid Çocuklar için İngilizce Kursu Grup Derslerinde çocuğunuz hem İngilizce dilini doğru kullanmayı ve telaffuzu hem de İngilizce olarak kendini daha rahat ifade etmeyi öğrenecektir. Bu sayede sosyal çevresinde yabancı arkadaşlıklar edinebilecek. Hatta kendi sınıf ortamında daha sağlıklı iletişim kurabilecek düzeye gelerek kendini yetiştirebilecektir. Çocuğunuz düşündüklerini hem ana dili hem de İngilizce bir biçimde ifade etmeyi öğrenerek, sözel olarak açıklamada zorlanmadan kendini ifade edebilmeyi öğrenecek ve gündelik hayatına adapte edecektir. Alphakid Çocuklar için İngilizce Kursu Grup Dersleri ile çocuğunuza hem takım çalışması hem de yardımlaşmayı öğretiyoruz. Özellikle utangaç ve çekingen yapıda olan çocukları destekleyerek ve teşvik ederek cesaretlendiriyor, gelecek için özgüveni yüksek, iletişimi sağlam bir biçimde yetişmesine katkı sağlıyoruz. Çocuğunuz İngilizce dil eğitiminin yanı sıra aynı zamanda sosyal becerilerini geliştirme imkanı bularak, paylaşmayı, oluşturduğu sosyal çevresinden edindiği arkadaşlarına saygı duymayı ve ekip halinde problem çözme, dayanışma gibi konularda etkin bir biçimde çok yönlü olarak büyümesine yardımcı oluyoruz.


Alphakid Çocuklar için İngilizce Kursu Grup Derslerinin ebeveynler için en büyük tercih sebeplerinden biride uygun fiyatlı olmasıdır. Alphakid grup dersleri ile çocuğunuzun kaliteli ve profesyonel İngilizce dil eğitimini, uygun fiyatlar ile almasının mümkün olduğunu biliyor muydunuz?


HEMEN İLETİŞİME GEÇİN


Alphakid Çocuklar için İngilizce Kursu Grup Dersleri ile çocuğunuz 40 haftaya yayılmış Amerikan ve Türk ortak K-5 ders müfredatlarının sanal sınıflarda öğrenirken, içerisinde yaşadığı dünyayı ve çevresindeki insanları tanıyarak düşünecek, deneyim kazanacak ve sınırlarını keşfederek yaşıtları ile beraber aldığı eğitim ortamında sosyal çevresini geliştirmeyi öğrenecek.

VELİ VE KULANICI YORUMLARI

Alphakid’e sonsuz teşekkürler...

Merhaba, ikiz kızlarım Ada ve Mira iki yıldır Alphakid ile hem eğlenerek, hem de kültürel ve bilimsel konuları da İngilizce araştırarak doğal bir şekilde dillerini ilkokul 2. sınıf öğrencisine göre çok ciddi bir seviyede geliştirdiler. En önemlisi bunu sıkılmadan keyifle yaptılar. Başkaları ile İngilizce konuştuklarında ana dilleri gibi konuşurken onları izlemek bizim için çok büyük bir mutluluk oluyor. Tüm katkıları için Alphakid’e sonsuz teşekkürler...

Filiz Hanım

Doğru ve güven veren bir yerde olduğunu hissediyorsun...

Alphakid’in farklı bir öğrenme ortamı olduğunu daha katılım formunu doldurduktan sonraki süreçte hissettik. Müthiş bir ilgi ve güleryüz ile yöneticiler sizinle ilgilenip süreci sizin için kolaylaştırıyorlar, doğru ve güven veren bir yerde olduğunu hissediyorsun. İnternetten tanışma, deneme dersi derken oğlum Arda’yı hiç düşünmeden Alphakid’li yaptık. İyi ki de yapmışız. Şimdi o İngilizce öğrenirken ben de bazen arkasında onun öğrendiklerine kulak kabartıyor halde buluyorum kendimi. Keşke bizim zamanımızda da Alphakid’in sunduğu öğrenme ortamı olsaydı. Arda’nın aldığı eğitimi maalesef okuldan alamıyoruz.

Münevver Hanım

Alphakid ile artık hiç endişem yok.

Daha önce İngilizce eğitim desteği aldığımız kurum ile yollarımızı ayırmak durumunda kaldık, ezbere eğitimden öteye gidemiyorduk. Çocuğum ezberleyip kısa sürede unutarak eğitim hususunda sürekli en başa dönüyordu. Sonra Alphakid ile tanıştık, daha deneme dersinde bile aradaki farkı bir anne olarak hissettim. Alphakid ile çocuğumun aldığı eğitimi görebiliyorum, bu konuda artık hiç endişelerim yok. Teşekkürler.

Ayten Hanım

1 yılda Alphakid ile inanılmaz bir gelişim yakaladık...

Merhaba, iki kızım var. Zeynep 11, Nazlı 7 yaşında. Yaşları farklı olduğu için ilgi alanları ve yönelimleri de farklı Alphakid ile yollarımız kesişeli yaklaşık 1 yıl oluyor. Zeynep ve Nazlı hem eğlenerek hem de ilgi alanlarına göre ayrıldıkları noktalarda İngilizce araştırmalar yaparak her geçen gün kendilerini geliştiriyorlar. 1 yıl öncesini, şuanla karşılaştırınca ciddi bir aşama kaydettiklerini gururla seyrediyorum. Bazen kendi aralarında bile İngilizce konuşmayı tercih etmelerini, en önemlisi bunu keyifli yapmalarını Alphakid ile aldıkları eğitime borçluyuz. Emeğiniz için çok teşekkür ederiz.

Fulya Hanım

Tam umudumuzu kaybetmişken, Alphakid ile tanıştık...

Biz bir çok eğitim kurumu deneyip, tam umudumuzu kaybetmişken Alphakid ile tanıştık. Önceki yaşadığımız tecrübelerimizden de yola çıkarak başta çok çekindik ama deneme dersi sonrası oğlum Yaman'ın yüzündeki o memnuniyet bizi hemen harekete geçirdi. Ve oğlumuzu Alphakid'li yaptık. Öğrendiği her bilginin üzerine yenileri ekleyerek gösterdiği gelişim, İngilizce dil eğitimindeki başarı ile bizi gururlandırırken, Alphakid ile altyapısı sağlam, geleceği parlak bir çocuk yetiştiriyoruz. Teşekkürler Alphakid!

Yasemin Hanım